AKTUALNOŚCI DISCO POLO I DANCE

Powrót

NOWOŚĆ w ITV - Upadłe anioły

2012-07-06

W piątek o 23 20 zapraszamy do iTV na program 'Upadłe anioły'. W każdym odcinku, nasza nowa prezenterka - Jagoda Konarzewska, będzię prowadziła interakcję z widzami dzwoniącymi do studia. Będzie opowiadała m.in. o nowych gadżetach erotycznych. Polecamy!

KOMENTARZE

Wpisz treść:
 

przypomnij hasło zarejestruj się

Wasze głosy

2015-04-20 13:34:27

bartek-beta@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 24 lata jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina:-) Szukam kobiety na stałe od 18-28 lat,lubie też sex:-) To mój nr tel 511676491 tylko orange

2015-04-20 13:34:26

bartek-beta@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 24 lata jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina:-) Szukam kobiety na stałe od 18-28 lat,lubie też sex:-) To mój nr tel 511676491 tylko orange

2015-04-20 13:34:24

bartek-beta@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 24 lata jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina:-) Szukam kobiety na stałe od 18-28 lat,lubie też sex:-) To mój nr tel 511676491 tylko orange

2015-04-20 13:34:23

bartek-beta@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 24 lata jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina:-) Szukam kobiety na stałe od 18-28 lat,lubie też sex:-) To mój nr tel 511676491 tylko orange

2015-04-20 13:34:21

bartek-beta@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 24 lata jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina:-) Szukam kobiety na stałe od 18-28 lat,lubie też sex:-) To mój nr tel 511676491 tylko orange

2015-04-20 13:34:19

bartek-beta@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 24 lata jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina:-) Szukam kobiety na stałe od 18-28 lat,lubie też sex:-) To mój nr tel 511676491 tylko orange

2015-04-19 09:47:32

bartek-beta@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 24 lata jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina Szukam kobiety na stałe od 18-28 lat To mój nr tel 511676491

2015-04-19 09:47:31

bartek-beta@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 24 lata jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina Szukam kobiety na stałe od 18-28 lat To mój nr tel 511676491

2015-04-19 09:47:28

bartek-beta@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 24 lata jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina Szukam kobiety na stałe od 18-28 lat To mój nr tel 511676491

2015-04-19 09:47:27

bartek-beta@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 24 lata jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina Szukam kobiety na stałe od 18-28 lat To mój nr tel 511676491

2015-04-19 09:47:25

bartek-beta@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 24 lata jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina Szukam kobiety na stałe od 18-28 lat To mój nr tel 511676491

2015-04-18 15:12:57

tusiek92: Zajebisty_Facet Szkoda słów na Ciebie.

2015-04-18 13:19:53

bartek-beta@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 24 lata jestem z woj.pomorskiego:-) Szukam kobiety na stałe od 18-28 lat To mój nr tel 511676491

2015-04-18 13:16:35

bartek-beta@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 24 lata jestem z woj.pomorskiego:-) Szukam kobiety na stałe od 18-28 lat To mój nr tel 511676491

2015-04-18 13:16:08

bartek-beta@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 24 lata jestem z woj.pomorskiego:-) Szukam kobiety na stałe od 18-28 lat To mój nr tel 511676491

2015-04-18 13:16:07

bartek-beta@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 24 lata jestem z woj.pomorskiego:-) Szukam kobiety na stałe od 18-28 lat To mój nr tel 511676491

2015-04-18 13:15:39

bartek-beta@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 24 lata jestem z woj.pomorskiego:-) Szukam kobiety na stałe od 18-28 lat To mój nr tel 511676491

2015-04-18 13:14:52

bartek-beta@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 24 lata jestem z woj.pomorskiego:-) Szukam kobiety na stałe od 18-28 lat To mój nr tel 511676491

2015-04-18 13:07:03

bartek-beta@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 24 lata jestem z woj.pomorskiego:-) Szukam kobiety na stałe od 18-28 lat To mój nr tel 511676491

2015-04-18 12:22:24

Zajebisty_Facet: Wy we dwójkę jesteście stuknięci szukacie aby wykorzystać i zabawić kobiety, takich trzeba tępić, ja by najmniej nie szukam do seksu jak wy pajace desperaci cholerni i nauczcie się alfabetu Polskiego bo to wstyd lepiej Niemiec zna od was Polski niż wy Polaczki zboczki jak Trynkiewicz ja by najmniej nie ogłaszam się i nie podaję numeru,i piszą do mnie ale takie upośledzone jak wy !

2015-04-18 12:21:59

Zajebisty_Facet: Wy we dwójkę jesteście stuknięci szukacie aby wykorzystać i zabawić kobiety, takich trzeba tępić, ja by najmniej nie szukam do seksu jak wy pajace desperaci cholerni i nauczcie się alfabetu Polskiego bo to wstyd lepiej Niemiec zna od was Polski niż wy Polaczki zboczki jak Trynkiewicz ja by najmniej nie ogłaszam się i nie podaję numeru,i piszą do mnie ale takie upośledzone jak wy !

2015-04-18 12:21:58

Zajebisty_Facet: Wy we dwójkę jesteście stuknięci szukacie aby wykorzystać i zabawić kobiety, takich trzeba tępić, ja by najmniej nie szukam do seksu jak wy pajace desperaci cholerni i nauczcie się alfabetu Polskiego bo to wstyd lepiej Niemiec zna od was Polski niż wy Polaczki zboczki jak Trynkiewicz ja by najmniej nie ogłaszam się i nie podaję numeru,i piszą do mnie ale takie upośledzone jak wy !

2015-04-18 12:21:57

Zajebisty_Facet: Wy we dwójkę jesteście stuknięci szukacie aby wykorzystać i zabawić kobiety, takich trzeba tępić, ja by najmniej nie szukam do seksu jak wy pajace desperaci cholerni i nauczcie się alfabetu Polskiego bo to wstyd lepiej Niemiec zna od was Polski niż wy Polaczki zboczki jak Trynkiewicz ja by najmniej nie ogłaszam się i nie podaję numeru,i piszą do mnie ale takie upośledzone jak wy !

2015-04-18 12:21:56

Zajebisty_Facet: Wy we dwójkę jesteście stuknięci szukacie aby wykorzystać i zabawić kobiety, takich trzeba tępić, ja by najmniej nie szukam do seksu jak wy pajace desperaci cholerni i nauczcie się alfabetu Polskiego bo to wstyd lepiej Niemiec zna od was Polski niż wy Polaczki zboczki jak Trynkiewicz ja by najmniej nie ogłaszam się i nie podaję numeru,i piszą do mnie ale takie upośledzone jak wy !

2015-04-18 12:21:55

Zajebisty_Facet: Wy we dwójkę jesteście stuknięci szukacie aby wykorzystać i zabawić kobiety, takich trzeba tępić, ja by najmniej nie szukam do seksu jak wy pajace desperaci cholerni i nauczcie się alfabetu Polskiego bo to wstyd lepiej Niemiec zna od was Polski niż wy Polaczki zboczki jak Trynkiewicz ja by najmniej nie ogłaszam się i nie podaję numeru,i piszą do mnie ale takie upośledzone jak wy !

2015-04-18 12:21:51

Zajebisty_Facet: Wy we dwójkę jesteście stuknięci szukacie aby wykorzystać i zabawić kobiety, takich trzeba tępić, ja by najmniej nie szukam do seksu jak wy pajace desperaci cholerni i nauczcie się alfabetu Polskiego bo to wstyd lepiej Niemiec zna od was Polski niż wy Polaczki zboczki jak Trynkiewicz ja by najmniej nie ogłaszam się i nie podaję numeru,i piszą do mnie ale takie upośledzone jak wy !

2015-04-18 12:21:50

Zajebisty_Facet: Wy we dwójkę jesteście stuknięci szukacie aby wykorzystać i zabawić kobiety, takich trzeba tępić, ja by najmniej nie szukam do seksu jak wy pajace desperaci cholerni i nauczcie się alfabetu Polskiego bo to wstyd lepiej Niemiec zna od was Polski niż wy Polaczki zboczki jak Trynkiewicz ja by najmniej nie ogłaszam się i nie podaję numeru,i piszą do mnie ale takie upośledzone jak wy !

2015-04-18 12:21:49

Zajebisty_Facet: Wy we dwójkę jesteście stuknięci szukacie aby wykorzystać i zabawić kobiety, takich trzeba tępić, ja by najmniej nie szukam do seksu jak wy pajace desperaci cholerni i nauczcie się alfabetu Polskiego bo to wstyd lepiej Niemiec zna od was Polski niż wy Polaczki zboczki jak Trynkiewicz ja by najmniej nie ogłaszam się i nie podaję numeru,i piszą do mnie ale takie upośledzone jak wy !

2015-04-18 12:21:48

Zajebisty_Facet: Wy we dwójkę jesteście stuknięci szukacie aby wykorzystać i zabawić kobiety, takich trzeba tępić, ja by najmniej nie szukam do seksu jak wy pajace desperaci cholerni i nauczcie się alfabetu Polskiego bo to wstyd lepiej Niemiec zna od was Polski niż wy Polaczki zboczki jak Trynkiewicz ja by najmniej nie ogłaszam się i nie podaję numeru,i piszą do mnie ale takie upośledzone jak wy !

2015-04-18 12:21:47

Zajebisty_Facet: Wy we dwójkę jesteście stuknięci szukacie aby wykorzystać i zabawić kobiety, takich trzeba tępić, ja by najmniej nie szukam do seksu jak wy pajace desperaci cholerni i nauczcie się alfabetu Polskiego bo to wstyd lepiej Niemiec zna od was Polski niż wy Polaczki zboczki jak Trynkiewicz ja by najmniej nie ogłaszam się i nie podaję numeru,i piszą do mnie ale takie upośledzone jak wy !

max. 250 znaków:

biuro podróży - bilety lotnicze





W Discostacji gramy