AKTUALNOŚCI DISCO POLO I DANCE

Powrót

NOWOŚĆ w ITV - Upadłe anioły

2012-07-06

W piątek o 23 20 zapraszamy do iTV na program 'Upadłe anioły'. W każdym odcinku, nasza nowa prezenterka - Jagoda Konarzewska, będzię prowadziła interakcję z widzami dzwoniącymi do studia. Będzie opowiadała m.in. o nowych gadżetach erotycznych. Polecamy!

KOMENTARZE

Wpisz treść:
 

przypomnij hasło zarejestruj się

Wasze głosy

2015-09-03 10:04:39

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez w firmie.Lubie też sex.To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!! Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-03 10:04:38

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez w firmie.Lubie też sex.To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!! Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-03 10:04:05

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez w firmie.Lubie też sex.To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!! Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-03 10:04:00

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez w firmie.Lubie też sex.To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!! Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-03 10:03:55

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez w firmie.Lubie też sex.To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!! Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-03 10:03:51

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez w firmie.Lubie też sex.To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!! Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-03 10:03:44

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez w firmie.Lubie też sex.To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!! Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-03 10:03:33

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez w firmie.Lubie też sex.To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!! Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-03 10:03:28

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez w firmie.Lubie też sex.To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!! Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-03 10:03:24

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez w firmie.Lubie też sex.To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!! Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-03 10:03:18

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez w firmie.Lubie też sex.To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!! Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-03 10:03:13

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez w firmie.Lubie też sex.To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!! Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-03 10:03:09

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez w firmie.Lubie też sex.To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!! Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-03 10:03:03

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez w firmie.Lubie też sex.To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!! Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-02 10:28:23

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez pracuje w firmie.Lubie też sex. To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!!Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-02 10:28:18

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez pracuje w firmie.Lubie też sex. To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!!Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-02 10:28:14

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez pracuje w firmie.Lubie też sex. To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!!Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-02 10:28:09

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez pracuje w firmie.Lubie też sex. To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!!Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-02 10:28:04

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez pracuje w firmie.Lubie też sex. To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!!Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-02 10:27:57

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez pracuje w firmie.Lubie też sex. To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!!Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-02 10:27:49

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez pracuje w firmie.Lubie też sex. To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!!Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-02 10:27:33

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez pracuje w firmie.Lubie też sex. To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!!Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-02 10:27:05

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez pracuje w firmie.Lubie też sex. To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!!Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-02 10:27:01

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez pracuje w firmie.Lubie też sex. To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!!Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-02 10:26:44

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez pracuje w firmie.Lubie też sex. To mój numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!!Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-01 10:17:31

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez pracuje w firmie.Lubie też sex.To moj numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!! Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-01 10:17:26

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez pracuje w firmie.Lubie też sex.To moj numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!! Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-01 10:17:19

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez pracuje w firmie.Lubie też sex.To moj numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!! Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-01 10:17:04

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez pracuje w firmie.Lubie też sex.To moj numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!! Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

2015-09-01 10:16:37

Wikser@wp.pl: Hej jestem Bartek mam 25 lat jestem z woj.pomorskiego z ok Pelplina .Szukam poważnej kobiety do stałego zwiąsku od 17-35 lat.Ja tez pracuje w firmie.Lubie też sex.To moj numer telefonu 511-676- 491 tylko orange :-) Pa!!! Fotka mile widziana piszcie kobiety bo warto ?

max. 250 znaków:

biuro podróży - bilety lotnicze





W Discostacji gramy